Türkiye'nin En Kaliteli Turizm Firmasıyız

YILLARDIR İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ.

1995 yılında kurulan Arbeta Turizm, 1997 yılında Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA)'nin yetkili seyahat acentası olmuştur. 1998 yılının şubat ayında Ata Grubu'na katılan Arbeta Turizm Organizasyon ve Ticaret A.Ş., yurtiçi ve yurtdışında geniş ve seçkin bir müşteri portföyüne sahip A Grubu bir seyahat acentesidir.

Arbeta Turizm, sektörde edindiği hatırı sayılır birikim ve fark yaratma üzerine kurulu hizmet anlayışıyla; kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda özel projeler geliştirmekte ve bunları butik bir hizmet çerçevesinde uygulamaktadır. Tecrübeli kadrosu ve kapsamlı hizmet yelpazesi ile projenin A'dan Z'ye tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Türkiye'deki birçok kuruluşun, kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına yönelik programları, kısa sürede, avantajlı ve yaratıcı projelerle uygulamayı başarmıştır. Müşterilerinin vize işlemlerini, seyahat sigortalarını, otel, uçak ve araç rezervasyonlarını, tecrübeli rehberler eşliğinde kültür turlarını, restoran, tiyatro, yat gezisi ve benzeri organizasyonlarını düzenlemektedir. Ayrıca, A plus müşterilerine özel, geliş ve dönüş uçaklarının kapısında başlayan ve biten, programın her adımı VIP hizmet olarak gerçekleştirilen "Exclusive VIP Hizmetler" de Arbeta Turizm tarafından sunulmaktadır.

Ece Kurdoğlu'nun yönetimindeki Arbeta Turizm'in mensubu olduğu ATA Holding, kökleri 1969 yılına dayanan ve aralarında Ata Yatırım, Escada (Donna Giyim), Burger King, Arbys, Sbarro ve Popeyes'in Türkiye'deki yetkili tek temsilcisi olan TAB Gıda iştirakleriyle; 4 farklı kıtada, 7 farklı sektörde faaliyet gösteren şirketleri ve 35.000'den fazla çalışanı ile Türkiye'nin önemli gruplarından biridir.

A+ Hizmet Garantisi ile Unutamayacağınız Anılara İmza Atıyoruz